Paykasa Kart - Paykasa Satın Alma | ucuz paykasa al

paykasa-turkiye-paykasakart

Paylasa Kart Fiyatları

 

 • 10 € PAYKASA - 38 TL

 • 20 € PAYKASA - 75 TL

 • 30 € PAYKASA - 110 TL

 • 50 € PAYKASA - 175 TL

 • 100 € PAYKASA - 338 TL

 • 150 € PAYKASA - 510 TL

 • 200 € PAYKASA - 675 TL

 • 250 € PAYKASA - 840 TL

Paykasa almak istiyorsanız internet ortamında satış yapan siteleri incelemeniz gerekir. Bu sitelerde istediğiniz miktarda paykasa kart satın alabilirsiniz. Paykasa kart satın almak için yapmanız gereken şey alışveriş yapacağınız siteyi belirlemek ve kartın ücretini ödedikten sonra kartı satın almak olacaktır. Bu sayede kartınızı hemen satın almış olursunuz ve işleme devam edebilirsiniz. Paykasa kart http://paykasaa.com/ diğer ön ödemeli kartlardan farklı olarak yerli bir karttır ve bu sayede güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar.

Paykasa Kart Bayi

Paykasa satın almak için internet sitelerini kullanmanız gerekir. İnternet sitelerinde bu kartın satışı aktif olarak yapılır ve kart sayesinde güvenli işlem yapmanız sağlanır. Eğer sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmak ve kredi kartınızı sanal ortamdaki alışverişler için kullanmak istemiyorsanız mutlaka paykasa kullanmanız gerekir. Paykasa sayesinde her işlemi hemen yapabilir ve ödemeyi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu kart ön ödemeli bir sanal kart olduğu için karşılığı kadar alışveriş yapma hakkınız olacaktır. Yani limit aşımı diye bir probleminiz olmayacaktır. Paykasa satış yapan birçok site vardır ve bu siteler güvenli bir şekilde paykasa kodu almanızı sağlar. Paykasa kodu sayesinde sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sorunsuz alışveriş için paykasa kodlarını tercih etmeli ve bu kodları internet siteleri üzerinden almanız gerekir. Bu sayede güvenlik açısından sorun yaşamadan sanal alışverişlerinizi hemen hızlıca yapabilirsiniz. Paykasa satın al sitelerimizden paykasa kartınızı almak için canlı destek birimi daima hizmetinizde.

22 Responses to Paykasa Kart
 1. […] Paykasa satın almak için paykasa satışı yapan sitelerden işlem yapabilirsiniz. Bu kart bildiğiniz kartlar gibi elle tutulur bir kart olmadığından son derece güvenilirdir. Kredi kartıyla internet üzerinden alışveriş yapmanın en önemli açığı kart bilgileri sorunudur. Eğer birileri kart bilgilerinizi ele geçirirse hesabınızı ve kredi kartınızı boşaltabilir. Bu da zarar etmenize ve para kaybetmenize sebep olacaktır. […]

 2. […] biri olan bu ön ödemeli kart ile daha ayrıcalıklı alışverişlere doğru ilerleyeceksiniz. Paykasa kullanımı da en az özellikleri kadar önemlidir. Çünkü diğer kartlarda olan bazı sorunlar […]

 3. iyi ki varsınız kart çok güzel her ihtiyacımı karşıladı denilebilir almanızı şiddetle öneriyorum. Hem güvenilir hemde kolaylıkla alışveriş imkanı mevcut.

 4. iyi ki bu kartı almışım çok kullanışlı bir kodla istediğinizi alabiliyorsunuz :) güvenilir bir kart sakın tereddüt etmeyiniz :) Herkese öneriyorum teşekkürler :)

 5. Arkadaşlarımın sayesinde bu kartı almış bulunmaktayım ilk tereddüt ettim ama sonrada kartın güvenilir olduğunu anladım. Çok iyi bir sistemleri var alışveriş imkanı bol teşekkür ediyorum herkese :)

 6. kart gerçekten süper ^^ istediğim ücreti alıp belirli sitelerden alışverişimi yapmış bulunmaktayım müşteri hizmetleri bi ayrı güzel zaten iyi ki varsınız ^^ herkese teşekkür ediyorum!!

 7. açıkladıkları gibi. güvenilir şekilde alışveriş yapılabilir. gerçekten de öyle kolay bir şekilde alışverişimi gerçekleştirdim yukarıyı okursanız her şeyi anlayabilirsiniz :)

 8. Yorumlarınız veya paykasa alımlarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 9. Ve piyasaya bir bomba daha düştü !… Ödeme araçlarına paykasa kartın eklenmesi şüphesiz sektör liderlerini kamçılayacaktır. Bunun da vatandaşa olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Şimdiden paykasa karta başarılar dilerim. Bakarsınız bir gün bende paykasa kart sahibi olabilirim.

 10. Abdülkadir Turan 11 Ocak 2016 at 09:16 Cevapla

  Online alışveriş yapanlar için ilaç gibi bir kart bence. Bende çok sık alışveriş yapıyorum. Bazen adı sanı belli olmayan çin siteleri oluyor kart bilgilerini verirken tedirgin oluyorum. Bir sonraki alışverişimi bu kartla yapmayı düşünüyorum. Ayrıca karta para yükleme özelliği olsa daha güzel olur. Yazı çok açıklayıcı olmuş, ellerinize sağlık.

 11. Son dönemlerde internet üzerinden meydana gelen dolandırıcılık olaylarına karşı bu kart bence çok avantajlı duruyor. Sanal kart benzeri bu kartla hiç olmazsa kişisel verilerimizi koruyabiliriz. 10 Euro bakiye bulunan kartın satış fiyatı 38 TL olarak verilmiş ve bence son derece uygun bir fiyata sahip.

 12. Böyle bir sistem iyiki var… Herkesin işine yarayan ve kullanmalık için alıiverişler için çok iyi bir sistem heşeki bu fiyat ucuz olduğun 10 euro 38tl olarak ücretlendiriyor bence dengi dengine….

 13. Önümüzdeki günlerde çokça bilinen ve herkesçe kullanılan ve klişeleşen banka kartalarına kesinlikle alternatif bir sistem olacaktır.Fiyatınında uygun olmasıyla gerek Türkiye de gerekse yurtdışında fazlasıyla rağbet göreceğine eminim.Bu kartı bulanlara teşekkürler tekrardan.

 14. Süper Beğenim 12 Ocak 2016 at 16:09 Cevapla

  Biz şirket olarak günlük paykasa kart alımları yapmaktayız ve bu site ile tanıştıktan sonra uygun fiyatlara alım yapabiliyoruz. Tşkler..

 15. Süper Beğenim 12 Ocak 2016 at 16:11 Cevapla

  Bizler önümüzdeki her gün PayKasa alıoruz. Bu firmayı beğendik her zaman alacağız. Ucuz kaliteli tşkler..

 16. PayKasa kart denince aklıma hemen siz ve kusursuz hizmetiniz geliyor, şimdi lafı geçti bir yorumumu bırakayım dedim.

  Tekrar teşekkürler :)

 17. Paykasa kart denince akla ilk sizin siteniz, sizin hizmetiniz geliyor. Kusursuz hizmetiniz için teşekkürler.

 18. bu kart çok işime yaradı ve ihtiyaçlarımı karşıladı çok memnun kaldım artık daha güvenli alış veriş yapıyorum başarılar dilerim

 19. Paykasa kart hakkında şüphesi olan varsa kefilim. Bende ilk başta temkinlik davranmıştım ancak daha sonra sitelerini inceleyip şüphe ettiğim her noktada bilgi edindikten sonra bir nebzede olsa daha sıcak kanlı bakabildim. Canlı destek vasıtasıyla iletişim kurduktan sonra en ufak şüpheye yer bırakmadılar. Teşekkürler paykasa kart

 20. Ne yalan söyliyim ben kartı kullanmadım henüz. Ama edindiğim izlenime göre çok faydası olduğu söyleniyor. İlgilenler canlı destek bölümünden zaten istediklerini sorabiliyorlar.

 21. Kartı kullanan bir çok yakınım var ve neden bu kadar şiddetle tavsiye ettiklerini bu bilgilerle daha iyi anlıyorum. Teşekkürler.

 22. Paykasa sistemi ülkemizde atılmış en önemli sistemlerden birisi. Güvenilir alışveriş için kullanılmalıdır. Herkes tarafından tavsiye edilen bir sistem.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir